Aktualności >>> Recital Andrzeja Rybińskiego >>>

 .: Andrzej Rybiński rozgrzał publiczność w Bisztynku

Recital Andrzeja Rybińskiego

Popularny wokalista, założyciel m.in. zespołu Andrzej i Eliza, autor evergreenu "Nie liczę godzin i lat" Andrzej Rybiński porwał publiczność zgromadzoną na jego recitalu, w ośrodku kultury w Bisztynku. Artysta mówił, że występował w Bisztynku po raz pierwszy, ale to nieprawda.

Podczas recitalu Andrzeja Rybińskiego w ośrodku kultury w Bisztynku potwierdziła się stara prawda, że najbardziej lubimy te piosenki, które znamy i umiemy zaśpiewać.

Popularny wokalista zaśpiewał kilka swoich nowych piosenek, ale publiczność z krzeseł porwały nieśmiertelne przeboje "Pogoda dla bogaczy" i oczywiście "Nie liczę godzin i lat". Tę ostatnią piosenkę wokalista wykonywał kilka razy i śpiewał z całą publicznością.

Po koncercie rozdawał swoją ostatnią płytę "Moje przeboje" i chętnie fotografował się z fanami w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

Ponieważ rozpoczynając recital przywitał m.in. swoją rodzinę przeprowadziliśmy szybkie dochodzenie. Okazało się, że Andrzej Rybiński ma wieloosobowe związki rodzinnie z mieszkańcami Bisztynka, Bartoszyc i Sułowa.

Artysta mówił nam, że wystąpił w Bisztynku po raz pierwszy w życiu. Już po jego koncercie okazało się jednak, że występował w miasteczku w latach 80-tych czego niestety nie zapamiętał.

Oto nasza video- i fotorelacja z koncertu.

Andrzej Grabowski - 03.12.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2015