Aktualności >>> W świetlicy środowiskowej zorganizowano Andrzejki >>>

 .: Andrzejki w świetlicy

Andrzejki w świetlicy środowiskowej w Sątopach-Samulewie

Andrzejki zorganizowane w świetlicy środowiskowej w Sątopach-Samulewie cieszyły się - jak co roku - dużą popularnością. Zabawa andrzejkowa zgromadziła roześmianą i wesołą grupę dzieci i młodzieży z Sątop-Samulewa i okolic.

Jak co roku zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży w naszej świetlicy cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Tradycyjnie zaczęliśmy od wróżenia. Najpierw dzieci ustawiały buty, aby przekonać się, które z nich pierwsze "wyfrunie z gniazda", następnie przewidywaliśmy kto kim będzie, gdy dorośnie oraz jak na imię będzie miał wybranek lub wybranka serca. O cechach charakteru i niedalekiej przyszłości powiedziały nam kolory i liczby.

Po pełnym emocji wróżeniu bawiliśmy się wspólnie w gorące krzesła, przechodzenie pod kijem, zgadywanki z gorącego kubka i inne. Dziewczęta z gimnazjum bardzo chętnie malowały buzie wszystkim, którzy sobie tego życzyli.

Cała impreza zakończyła się dyskoteką, a sił do tańca dodawały słodkie przekąski i napoje ufundowane przez OKiAL w Bisztynku oraz Panią Irenę Sujetę.

Ewa Matela-Arodź - 04.12.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013