Aktualności >>> Przedszkolaki bawiły się na balu >>>

 .: Bal przedszkolaków

Bal karnawałowy przebierańców z przedszkola

Sala ośrodka Kultury w Bisztynku wypełniła się baśniowymi postaciami przybyłymi na bal przedszkolaków. Poza postaciami z bajek wystąpili też przedstawiciele niektórych profesji jak: policjant, strażak, budowlaniec. Tak przebrane przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym.

Wczoraj (14 stycznia) w Ośrodku Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku odbył się bal karnawałowy dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku. Na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji.

Dzieci przybyły na bal w przeróżnych przebraniach. Dziewczęta tradycyjnie stały się królewnami, księżniczkami, myszkami, wróżkami, biedronkami, motylkami.

Wśród chłopców byli:strażak, policjant, budowlaniec, co najmniej dwóch Spidermanów, ninja, Indianin, kowboj, król, Tygryski z "Kubusia Puchatka", ułani, jeż, niedźwiedź oraz czarodziej, kory czasem "strzelał focha". Zabawę prowadziły instruktorki ośrodka kultury wspomagane przez klowna.

Towarzyszące swym pociechom mamy i nauczycielki z przedszkola również wystąpiły w przepraniach. Wśród nich zauważyliśmy pszczołę (albo osę?), Królewnę Śnieżkę, czarodziejkę i cztery niegrzeczne diablice, ale też księżniczkę.

Zabawa składała się z nieskrępowanych tańców oraz licznych konkursów. Wszyscy bawili się znakomicie co widać na zdjęciach poniżej.

Andrzej Grabowski - 15.01.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2016