Aktualności >>> Uderzyła bokiem samochodu w drzewo na krajowej 57 >>>

 .: Groźnie wyglądająca kolizja między Bisztynkiem a Wozławkami

Uderzyła bokiem citroena w drzewo, na krajowej 57

O dużym szczęściu może mówić mieszkanka Bisztynka, która kierując własnym citroenem, na prostym odcinku drogi uderzyła w drzewo, nie odniosła bowiem żadnych zewnętrznych obrażeń. Jej samochód jednak został poważnie uszkodzony.

Na prostym odcinku drogi krajowej nr 57 między Bisztynkiem a Wozławkami doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Kierująca citroenem xsarą mieszkanka Bisztynka z nieznanych przyczyn zjechała na prawe pobocze drogi i prawdopodobnie wpadła tam w poślizg a następnie prawym bokiem samochodu uderzyła w przydrożne drzewo.

Po uderzeniu samochód obrócił się o 360 stopni i stanął w okolicach środka jezdni. Kierująca samodzielnie wydostała się z pojazdu i sama zatelefonowała po pomoc. Nie odniosła żadnych widocznych obrażeń ciała, ale zespół karetki pogotowia zdecydował o odtransportowaniu jej na obserwację i konieczne badania do szpitala w Bartoszycach.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia około godz. 13.30. Świadkowie zdarzenia mówili o szczęściu kierującej, bo w momencie uderzenia nie jechał żaden pojazd z przeciwka a kierująca nie miała pasażerów, którzy mogliby ucierpieć dużo poważniej.

Przyczyny zdarzenia badają policjanci z Bisztynka. Ruch na drodze 57 odbywał się wahadłowo przez około 1 godzinę.

Andrzej Grabowski - 15.04.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013