Aktualności >>> Wiedzą jak się zachować na drogach >>>

 .: III miejsce w powiecie reprezentacji szkoły podstawowej

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Wysokie III miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bisztynku w powiatowych eliminacjach turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W turniejowych zmaganiach w Bartoszycach startowało 11 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjów.

12 kwietnia 2014 w Zespole Szkół nr 1 im. Romualda Traugutta w Bartoszycach odbyły się eliminacje powiatowe Warmińsko - Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2014 dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i gimnazjów. Startowało 11 szkół z naszego powiatu.

Turniej składał się z trzech konkurencji: rozwiązania testu składającego się z 25 pytań o ogólnych przepisach w ruchu drogowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z jazdy rowerem po torze sprawnościowym.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Aniela Białousz, Patrycja Marczak, Jakub Paszkiewicz, Damian Sobótka. Rezerwowi to Patryk Skura i Patryk Głód.

Uczestnicy bardzo się starali i z ogromnym zaangażowaniem przystępowali do kolejnych konkurencji. Ostatecznie zajęli wysokie III miejsce. Gratulacje!

Drużynę przygotowała do turnieju Jolanta Godlewska - nauczyciel zajęć technicznych w SP Bisztynek.Jolanta Godlewska - 16.04.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014