Aktualności >>> *Nasi* biegali w Bartoszycach z Przemysławem Saletą >>>

 .: VI Bartoszycki *Bieg z Gwiazdą*

W VI *Biegu z Gwiazdą* biegali uczniowie podstawówek z naszej gminy

W tegorocznym *Biegu z Gwiazdą* wystartowało ponad 400 zawodników w róznych kategoriach wiekowych. Gminę Bisztynek reprezentowali uczniowie szkół podstawowych w Bisztynku, Grzędzie i Sątopach oraz wymieniana już na naszej stronie rodzina Wiśniewskich. Start uczniów naszych podstawówek nie odbył się bez sukcesów.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Bisztynku liczyła łącznie 29. zawodniczek i zawodników pod czują opiekę Magdaleny Marczak i Wandy Mielczarek. Pod opieką Katarzyny Chomicz na starcie biegów pojawiło się 15. zawodniczek i zawodników ze Szkoły Podstawowej w Grzędzie oraz 12. ze Szkoły Podstawowej w Sątopach

Oto miejsca jakie zajęli reprezentanci naszej gminy:

Kategoria I /przedszkole dziewczęta/
10. Wiśniewska Aleksandra - SP Sątopy (startowała z rodziną, poza reprezentacją szkoły)

Kategoria I /przedszkole chłopcy/
  3. Karczyk Dominik - SP Grzęda
  4. Tomaszewski Karol - SP Sątopy

Kategoria II /kl. I-II dziewczyny/
  3. Kaczyńska Julia - klasa II b - SP Bisztynek
  6. Rudzka Daria - klasa II a - SP Bisztynek
17. Machnacz Paulina - klasa II b - SP Bisztynek
20. Konieczka Aleksandra - SP Sątopy
24. Wiśniewska Natalia - SP Sątopy(startowała z rodziną, poza reprezentacją szkoły)
27. Bielawska Laura - SP Bisztynek
30. Mic Aleksandra - SP Bisztynek

Kategoria II /kl. I-II chłopcy/
14. Sobolewski Maciej - kl. II - SP Grzęda
16. Gronkiewicz Marcin - klasa II b - SP Bisztynek
21. Szulc Maksymilian - klasa II b - SP Bisztynek
31. Duplicki Maciej - SP Bisztynek

Kategoria III /kl. III - IV dziewczyny/
  9. Młyńska Klaudia - kl. IV - SP Grzęda
10. Felczak Martyna - klasa IV - SP Bisztynek
12. Gadzała Wiktoria - klasa IV - SP Bisztynek
14. Speruda Justyna - klasa IV - SP Bisztynek
25. Wypyszczak Natalia - SP Grzęda
29. Parzych Oliwia - SP Bisztynek
34. Watros Agata - SP Grzęda
44. Marczak Patrycja - SP Bisztynek

Kategoria III /kl. III - IV chłopcy/
  1. Furmanik Damian - kl. IV - SP Grzęda
  6. Kulicki Szymon - kl. III - SP Grzęda
17. Skorupski Jakub - klasa III b - SP Bisztynek
19. Grendziński Patryk - klasa III a - SP Bisztynek
20. Jakubiak Dawid - klasa IV - SP Bisztynek
34. Rogal Krystian - SP Bisztynek
38. Lewandowski Filip - SP Bisztynek
41. Siwik Sebastian - SP Grzęda

Kategoria IV /kl. V – VI  dziewczyny/
  4. Kolesar Emilia - klasa V a - SP Bisztynek
11. Borecka Karolina kl. VI - SP Grzęda
12. Stefańska Klaudia - klasa V b - SP Bisztynek
16. Jankowska Martyna - kl. V - SP Grzęda
17. Grabowska Milena - klasa VI b - SP Bisztynek
18. Grylak Wiktoria - kl. VI - SP Grzęda
25. Augustyniak Julia - SP Bisztynek
27. Sobótka Karolina - SP Bisztynek
28. Szumska Emilia - SP Bisztynek
33. Jaszczak Agnieszka - SP Sątopy
35. Szkudlarek Gabriela - SP Sątopy
44. Sobolewska Patrycja - SP Grzęda
45. Tomaszewicz Weronika - SP Sątopy
53. Milczek Magdalena - SP Sątopy

Kategoria IV /kl. V – VI  chłopcy/
  4. Furmanik Kamil - kl. VI - SP Grzęda
  5. Kulicki Jakub - kl. V - SP Grzęda
  8. Furgała Igor - klasa VI a - SP Bisztynek
10. Smereczański Dominik - klasa V a - SP Bisztynek
21. Sobolewski Norbert - klasa V a - SP Bisztynek
23. Maćkowiak Patryk - SP Sątopy
30. Olszewski Bartosz - SP Grzęda
31. Kapuściński Kamil - SP Sątopy
33. Tkaczuk Henryk - SP Grzęda
35. Butkiewicz Dawid - SP Sątopy
36. Zbrzyzny Jaku - SP Bisztynek
37. Zarecki Dawid - SP Sątopy



Katarzynach Chomicz, Magdalena Marczak, Andrzej Grabowski - 20.09.2011 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2011