Aktualności >>> Kamila, Urszula i Karolina na pokazie mody w Olsztynie >>>

 .: *Nasze* Misski w Olsztynie

Reklamujemy:

Kwiaciarnia *U Felka* Zapraszamy.

NASZE MISSKI PREZENTOWAŁY KOLEKCJĘ BARBARY CAŁY W OLSZTYNIE

Trzy dziewczęta, które brały udział w wyborach Miss Polonia Ziemi Bartoszyckiej i reprezentowały nasz region w wyborach Miss Polonia Warmii i Mazur wzięły udział w pokazie kolekcji koronkowych sukien Barbary Cały - znanej projektantki mody z Olsztyna. Pokaz odbył się w dniu 14 grudnia w CEiK w Olsztynie.

Kolekcja Barbary Cały świetnie wpisuje się w aktualne i modne hasło "Mazury cud natury", promujące nasz udział w plebiscycie na światowe cuda przyrody. Nawet nazwy strojów projektantki nawiązują do atrybutów regionu. Jest więc "Emma na Mazurach" (jak wiatr) i seria "Dary Lasu" z użytą korą brzozową i sosnową, w tym "Huba Leśna".

- Wszystkie stroje sama projektuję i wykonuję - powiedziała portalowi Olsztyn24.pl >>> Barbara Cały. - Kolekcja powstawała przez całe lata, bo jest uniwersalna i każdą suknię można wyciągnąć z szafy, a będzie leżała na dziewczynie jak się patrzy.

Podczas pokazu publiczność mogła zobaczyć Kamilę Mączarską z Bisztynka - Miss Polonia Warmii i Mazur 2007, Urszulę Pawłowską z Lidzbarka Warmińskiego, znaną nam z udziału w konkursie Miss Polonia Ziemi Bartoszyckiej 2009 i również znaną nam z tego samego konkursu - Karolinę Kopeć.

Udało się nam uzyskać zgodę na publikację kilku zdjęć na których możecie zobaczyć wymienione dziewczęta.

Więcej zdjęć z pokazu Barbary Cały możecie zobaczyć na: www.GazetaOlsztynska.pl >>> oraz
Olsztyn24.pl >>>.

Zdjęcia wkrótce ukażą się także na www.ceik.plAndrzej Grabowski - 15.12.2009 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2009