Aktualności >>> Przedświąteczne spotkanie seniorów >>>

 .: Seniorzy spotkali się w OKiAL

Seniorzy przedświątecznie

Seniorzy skupieni w Związku Emerytów i Rencistów gminy Bisztynek spotkali się w ośrodku kultury. Dzielili się radością i świątecznym nastrojem.

Coraz bliżej Święta, czas dzielenia radości. By tę radość dzielić, trzeba być wśród ludzi. Dlatego seniorzy licznie spotkali się w domu kultury 10 grudnia 2014 roku. W nastrój świąteczny wprowadziły nas występy dziewcząt młodszych i starszych. Odśpiewały kolędy i pastorałki. A i sami próbowaliśmy pokolędować, życząc sobie wszystkiego dobrego.

Życzenia Wesołych Świąt kierujemy także do nieobecnych na spotkaniu członków. Niech Wam świąteczny nastrój w duszy gra, bo najlepsze prezenty dla nas seniorów ukryte są w sercach ludzi życzliwych sobie i innym.

Serdeczne podziękowania i życzenia świąteczne składamy pani dyrektor OKiAL - Magdzie Gutkowskiej i paniom instruktorkom za piękne przygotowanie i udekorowanie sali na wieczorek andrzejkowy i gwiazdkowy oraz wszelką pomoc w organizacji spotkań seniorów.

Wesołych Świąt życzymy redaktorowi strony internetowej Bisztynka - panu Andrzejowi Grabowskiemu wraz z podziękowaniem za kontakty medialne.

Poniżej fotoreportaż ze spotkania gwiazdkowego. Wesołych Świat!

Halina Symanowicz - 13.12.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014