Aktualności >>> Dni Rodziny w Sątopach-Samulewie >>>

 .: Święto chleba i miodu

Dni Rodziny w Sątopach - Samulewie

Obchody Dni Rodziny, tradycyjnie połączone ze Świętem Chleba i Miodu w Sątopach-Samulewie przyniosły mieszkańcom Sątop wiele powodów do radości i wspólnej zabawy.

Festyn rozpoczęły dzieci ze szkoły podstawowej, które wykonały tańce ludowe. Następnie zaprezentowały się półfinalistki konkursu „Kocham Polskie Piosenki”, które uczęszczają na zajęcia śpiewu do świetlicy środowiskowej.

Tradycyjnie odbył się konkurs rodzin, który dostarczył wszystkim wiele zabawy, a uczestnikom wspaniałe i bardzo praktyczne nagrody.

Odbyły się, jak zwykle, konkursy sportowe prowadzone przez pana Grzesia, w których można było wykazać się siłą i sprawnością fizyczną, za co również zdobywano nagrody.

Znaczną część imprezy wypełniły gry i zabawy, do których zapraszali przybyli goście Myszka Miki I Myszka Mini oraz ich kolega klaun.

Dodatkowymi atrakcjami było stoisko z popcornem i chrupkami, stoisko z miodem i chlebem oraz malowanie twarzy dla najmłodszych uczestników festynu i strażacka grochówka.

Ostatnim elementem naszego święta była zabawa taneczna przy zespole „Szyfr”, która trwała do samego rana.

Ten wspaniały dzień nie mógłby się odbyć bez wielu osób, które przyczyniły się do jego organizacji. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Materiał znajdziesz także na portalu:
Ewa Matela - Arodź - 17.06.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014