Aktualności >>> Paluzy bawiły się karnawałowo i choinkowo >>>

 .: Zabawa choinkowa w Paluzach

Karnawał w świetlicy w Paluzach

Paluzy bawiły się w sołeckiej świetlicy podczas zabawy choinkowej dla najmłodszych organizowanej co roku w karnawale. W tym roku podczas zabawy wustąpił zespół wokalny dorosłych "Mozaika" a święty Mikołaj wręczał prezenty nie tylko najmłodszym.

W sobotę 25 stycznia odbyła się sołecka zabawa choinkowa w Paluzach, na którą tłumnie przybyły dzieci, ale i dorośli. Zabawa choinkowa jest już tradycją w Paluzach. W tym roku oprawę artystyczną zapewnił zespół wokalny dorosłych "Mozaika", który dał wspaniały koncert i zebrał gromkie brawa.

Na najmłodszych czekały gry i zabawy, które prowadziły panie Krysia i Gosia z OKiAL. Na wszystkich czekały słodkości przygotowane przez Panie z Paluz. Uczestnicy zabawy oraz przybyli goście zachwycali się nie tylko ich wspaniałym smakiem, ale także wyglądem.

Tradycyjnie na zabawę przybył Święty Mikołaj wręczając wszystkim dzieciom prezenty. Prezentu od Mikołaja doczekał się także pan Jan Jaciw, który nie krył z tego powodu zdumienia. Dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji zabawy: panu Janowi Jaciwowi Prezesowi Spółki "Paluzy" w Paluzach oraz Aptece "Słoneczna" w Bisztynku.
Sołtyska - 31.01.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014