Aktualności >>> Drawde Sumada zrobiła furorę >>>

 .: Tajemnicza, czarnoskóra uczestniczka turnieju

Czarkoskóra gwiazda turnieju "Czerwona Kartka dla Rasizmu"

Minął pierwszy dzień turnieju "Czerwona Kartka dla Rasizmu" zorganizowanego po raz drugi, w Bisztynku, przez stowarzyszenie "Bisztynek-Kulturowo". W turnieju gra 14 drużyn piłkarskich, a w tym dwie żeńskie. W jednej z nich wystąpiła tajemnicza, czarnoskóra Drawde Sumada, która przyjechała gościnnie do Bisztynka, do rodziny Hanny i Edwarda Adamusów.

Turniej "Czerwona Kartka dla Rasizmu" trwa. Jutro rozegrane zostaną mecze półfinałowo-finałowe i ostatecznie podsumowane zostaną i rozstrzygnięte całe rozgrywnki. O tym jednak, napiszemy po ich zakończeniu.

Gwiazdą pierwszego dnia turnieju była niewątpliwie Drawde Sumada z bliżej nieznanego kraju. Dlatego, dzisiejszy materiał jest jej, w całości, poświęcony. Drawde grała w piłkę, tańczyła z czirliderkami, kibiocwała swojej drużynie kobiecej, pokazała się w mieście, pozowała do zdjęć. Poniżej fotografie ukazujące jej niebywałą aktywność :-) Jutro wystąpi jej koleżanka z kraju dalekiego, która przybędzie dopiero do Bisztynka. Warto więc przyjść i kibicować wszystkim drużynom, a także tej międzynarodowej :-)Andrzej Grabowski - 21.01.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012