Aktualności >>> Gimnazjaliści biegali z Mariuszem Czerkawskim >>>

 .: Uczniowie z Bisztynka biegali z Mariuszem Czerkawskim

Z Mariuszem Czerkawskim - gościem specjalnym tegorocznego, siódmego "Biegu z Gwiazdą" pobiegli uczniowie Szkoły Podstawowej im. PTL w Grzędzie.

Mimo niezbyt sprzyjającej pogody reprezentant naszego kraju w hokeju na lodzie przyciągnął na bartoszycki "kwadrat" wielu chętnych. Tegoroczna gwiazda przeprowadziła wspólną rozgrzewkę, tuż po niej Mariusz Czerkawski zaprosił wszystkich to wspólnego biegu.

Każda ze startujących osób otrzymała certyfikat ukończenia biegu podpisany przez polskiego hokeistę.

Tuż po oficjalnej dekoracji rozlosowano nagrody wśród wszystkich biegaczy. Organizatorem biegu był Urząd Miasta Bartoszyce, Bartoszycki Ośrodek Sportu Rekreacji oraz Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka", który co roku czuwa na sprawnym przebiegiem zawodów.

Uczniowie Szoły Podstawowej im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie przywieźli z biegów z Mariuszem Czerkawskim 4 puchary przyznawane za zdobycie miejsc 1-3. Czołowe miejsca w biegach w poszczególnych kategoriach zajęli następujący uczniowie:

Sebastian GACH - 3 miejsce - kat. II: szkoły podstawowe kl. 1-2
Oliwia JANKOWSKA - 1 miejsce - kat. III: szkoły podstawowe kl. 3-4
Szymon KULICKI- 2 miejsce - kat. III: szkoły podstawowe kl. 3-4
Dominika MRÓWKA - 5 miejsce - kat. IV: szkoły podstawowe kl. 5-6
Kuba KULICKI - 3 miejsce - kat. IV: szkoły podstawowe kl 5-6

Poniżej kilka zdjęć z biegów ulicznych. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzędzie występują w charakterystycznych, zielonych koszulkach z logo swojej szkoły. Dziękujemy za użyczenie fotografii Grześkowi Kwakszysowi z redakcji "Gazety Olsztyńskiej" i "Gońca Bartoszyckiego".Katarzyna Chomicz - 25.09.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012