Aktualności >>> Wnuczęta ze szkoły w Sątopach nie zapomniały o swych Babciach i Dziadkach >>>

 .: Dzień Babci i Dziadka w szkole w Sątopach

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Sątopach

Wnuczęta ze Szkjoły Podstawowej w Sątopach nie zapomniały o święcie swych Babć i Dziadków. 21 stycznia przygotowały dla nich specjalny program, słodki poczestunek i niespodzianki.

W Szkole Podstawowej w Sątopach i Oddziale Przedszkolnym odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przy pięknie  udekorowanych stołach, pełnych słodkości, babcie i dziadkowie  obejrzeli  występ swoich wnucząt. Ich występy nagrodzone były gromkimi owacjami. Nie zabrakło życzeń, laurek, cukierkowych korali oraz medali ze słodką niespodzianką.

Licznie przybyli goście, chętnie opowiadali o swoich szkolnych latach, śpiewali  wspólnie  z wnukami  piosenki  oraz  opowiadali o zabawach w jakie się bawili, gdy chodzili do szkoły.

Po poczęstunku wnuczęta z klasy I wraz z dziadkami,  bawili się przy muzyce z lat 60. Przedszkolaki natomiast przebrały się w przedziwne stroje i maski i rozpoczęły się tańce i harce. Goście, zachwyceni występami swoich wnuków gorąco dziękowali za zaproszenie i prezenty, a najmłodsi cieszyli się z wizyty dziadków i z braw, które były nagrodą za występy.


Jadwiga Kupczyk, Irena Zawistowska - 25.01.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014