Aktualności >>> Dzień Babci i Dziadka w sątopskiej świetlicy >>>

 .: Babcie i Dziadkowie świętowali w świetlicy

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy środowiskowej

Są takie święta w kalendarzu, o których nie można zapomnieć ani ich pominąć. Niewątpliwie należą do nich dwa szczególnie bliskie 21 i 22 stycznia: Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej świetlicy uczciliśmy je niezwykle uroczyście.

Dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe wystąpiły w skeczu : „Babcia”, który wprowadził w bardzo dobry nastrój licznie przybyłych seniorów naszej miejscowości.

Radosną i swobodną atmosferę podtrzymał monolog Hanki Bielickiej w wykonaniu kolejnej małej aktorki - Amelii. Inna artystka - Zuzia - przypomniała wszystkim szalone lata 60 – te, wcielając się w postać charyzmatycznej wokalistki Karin Stanek w piosence: „Chłopiec z gitarą”.

Po części artystycznej rozpoczęły się liczne konkursy i wspólne zabawy. Całości dopełniły słodki poczęstunek i rozmowy, na które często brakuje babciom i dziadkom czasu lub sposobności. Czujemy się zaszczyceni ich obecnością. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku również przyjmą nasze zaproszenie - na pewno przygotujemy coś wyjątkowego!


Ewa Matela - Arodź - 30.01.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014