Aktualności >>> Dzieci z Grzędy bawiły się w Galinach >>>

 .: Wycieczka do Galin na Dzień Dziecka

Dzieci z Grzędy świętowały w Galinach

Uczniowie szkoły w Grzędzie swoje święto czyli Dzień Dziecka obchodziły w Galinach, w majątku i w lesie. Czekało je tam mnóstwo atrakcji.

Dzień Dziecka to najważniejszy dzień dla wszystkich dzieci. W końcu czekają na ten dzień cały okrągły rok. Wiele atrakcji czekało na uczniów w Szkoły Podstawowej im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie. 3 czerwca zwiedzały majątek Galiny, który tworzą: pałac z otaczającym go parkiem oraz zabudowania folwarczne.

W okolicach Galin, znajduje się urokliwa ścieżka dydaktyczna.Tam właśnie dla dzieci przygotowana była niespodzianka, czyli spotkanie z klaunem Koko. Zapewnił on zwariowane atrakcje poprzez malowanie buzi, zwierzątka z balonów oraz duże bańki mydlane.

Dzieci miały okazję przejść trasę ścieżki dydaktycznej, na której rozstawione są tablice informacyjne, z których mogły dowiedzieć się wiele o roślinności i zwierzętach występujących w lesie.

Wszystkie te atrakcje odbyły się dzięki wsparciu pana leśniczego Pawła Ulaniuka z leśniczówki „Czarny Las”. Zadbano także o słodki poczęstunek i wspólne ognisko.

Mariola Sygocka - 11.06.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015