Aktualności >>> Dzień Dziecka 2012 w Sułowie >>>

 .: Plenerowe zabawy z okazji Dnia Dziecka w Sułowie

Plenerowy Dzień Dziecka w Sułowie

Impreza plenerowa, z okazji Dnia Dziecka, w Sułowie odbyła się z kilkudniowym opóźnieniem spowodowanym niesprzyjającą aurą, czyli we wtorek 5 czerwca 2012 roku .

Na ten dzień dzieci z Sułowa czekały z utęsknieniem i zaraz po przyjeździe ze szkoły zebrały się na placu zabaw. Tam brały udział w różnych konkurencjach sportowych, zabawach i grach zręcznościowych. Tematem przewodnim tego spotkania była piłka i konkurencje piłkarskie.

Był slalom, rzut do celu i strzały na bramkę. Największe powodzenie jednak miała trampolina, do której ustawiały się kolejki. Nie mogło również zabraknąć przeciągania liny i skoków na dużej skakance. Dzieci wręcz domagały się tej konkurencji. Następnie był rzut beretem, a także rzucanie frisby.

Wszystkie te konkurencje zmęczyły nasze dzieciaki, więc z apetytem przystąpiły do konsumpcji. Za pieniądze otrzymane z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zostały zakupione kiełbaski na grilla, lody, napoje i chrupki. Po zakończeniu imprezy dzieciaki zadowolone opuszczały plac zabaw. Bożena Dąbrowska - 12.06.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012