Aktualności >>> Konkurowali i bawili się w Sułowie >>>

 .: Plenerowy Dzień Dziecka w Sułowie

Dzień Dziecka w Sułowie

Plenerowy Dzień Dziecka zorganizowano w Sułowie, dla dzieci z sołectwa. Najmłodsi brali udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Czekały na nie także lody i dobra zabawa.

W piątek 5 czerwca 2015 r. w Sułowie odbyła się plenerowa zabawa dla dzieci z sołectwa. Tego dnia dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych.. Nie lada wyczynem było przenieść całą szklankę wody po torze przeszkód i przekazać ją dalej kolejnej osobie. Wygrał oczywiście ten zespół, który stracił jak najmniej wody.

Następnie dzieci rzucały kaloszem na odległość a potem piłeczką do celu. Sporo emocji było przy wyścigu w workach, każdy starał się biec jak najszybciej i nie stracić równowagi.

Kolejną konkurencją było przenoszenie wody w dłoniach, dzieci kolejno przekazywały sobie wodę , która w końcu trafiała do szklanki. Wygrała ta drużyna, która nazbierała w szklance najwięcej wody. Potem przyszedł czas na przeciąganie liny, każdy chciał zmierzyć swoje siły.

Dzieci skakały też na trampolinie oraz na dużej skakance. Po meczącej zabawie przyszedł czas na posiłek w postaci pieczonych kiełbasek. Na deser też dostały lody i napoje chłodzące a to wszystko dzięki funduszom pozyskanym z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bisztynku.

Bożena Dąbrowska - 11.06.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015