Aktualności >>> Koncertowy nastrój Dnia Dziecka w Sątopach >>>

 .: Dzień Dziecka w szkole w Sątopach

Dzień Dziecka w szkole w Sątopach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sątopach nie nudzili się 1 czerwca, mimo, że aura nie sprzyjała zabawom. Dzień Dziecka zaczął się koncertowo.

Uczniowie uczestniczyli w ostatnim, w tym roku szkolnym, koncercie muzycznym. Wcielali się w różne postaci, odgrywali scenki, śpiewali znane piosenki. Podczas koncertu nastąpiło podsumowanie całorocznego konkursu muzycznego. W tym także dniu, uczniowie klasy czwartej otrzymali pierwszy w życiu dokument uprawniający do poruszania się po drogach - na razie to karty rowerowe.

Dalsze atrakcje to m.in. podsumowanie konkursów - w ramach obchodów Dnia Bez Tytoniu - konkurs na plakat, konkurs zorganizowany przez bibliotekę – "Laurka dla biblioteki" oraz "Poszukujemy tytułów znanych książek".

W koncertowych nastrojach wszyscy uczniowie przeszli do hali sportowej, gdzie odbywały się różne konkurencje sportowe. Można było zmierzyć się w skokach na skakance, wyścigach w workach, rzutach do kosza, kręceniu hula-hop, czy przeciąganiu liny. Rozgrywki sportowe zakończyły się meczem piłki nożnej przy gorącym dopingu kibiców śpiewających "Koko koko..."  Karina Szymańska - 04.06.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012