Aktualności >>> Nie ma już zespołu Devil's Stone >>>

 .: Chłopcy z "Diabelskiego Kamienia" pożegnali się z publicznością

Devil's Stone przeszedł do historii

Metalowa grupa Devil's Stone zakończyła swoją muzyczną działalność. Chłopaki z Bisztynka zagrali po raz ostatni razem 8 lutego i w ten sposób pożegnali się z publicznością. Koncert pożegnalny odbył się w Biskupcu.

Sobotni koncert zatytułowany "Last Time" od utworu zespołu Devil’s Stone był koncertem pożegnalnym zespołu Devil’s Stone po 4 letniej współpracy. Zespół po 2 latach przerwy spotkał się na pożegnalnym koncercie w składzie: Krzysztof Karczmarczyk, Marcin Klik, Przemysław Bednarczyk, Marcin Bieluch, Dawid Nowakowski, Paweł Bachor. Koncert odbył się 8 lutego 2014 r. w Biskupieckim Domu Kultury, który był miejscem prób i wcześniejszych koncertów grupy i który otoczył zespół opieką organizacyjną.

Zespół miał "na koncie" już prawie 40 różnych koncertów w tym występ na przeglądzie kapel odbywający się na Kortowiadzie czy GIWERA w Giżycku.

Zajmowaliśmy się muzyką głównie metalową, pomimo iż każdy z muzyków preferował inny rodzaj tej muzyki stworzyliśmy coś,co w jakimś stopniu łączączyło nasze upodobania. Ostatni, pożegnalny koncert zainicjował Sebastian Andrzejewski i to on też był jednym z głównych organizatorów. Przygotował salę na koncert, plakaty, oraz zareklamował koncert. Koncert fotografowała Paulina Kazula która była prawie wszędzie. Obok Devil's Stone wystąpiły też zespoły: Massmurder, The Garden Of Death, Cursed Personality.

Koniec działalności bisztyneckiej grupy nie oznacza, że muzycy przestali grać. Marcin Klik i Przemysław "Bocian" Bednarczyk grają obecnie w inych zespołach. Krzysiek "Byczek" Karczmarczyk dogaduje się z kolejną grupą. Być może zobaczymy ich wkrótce na scenach rockowych, ale już nie razem.


Krzysztof Karczmarczyk, Andrzej Grabowski - 14.02.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014