Aktualności >>> Dzień Kobiet w szkole w Sątopach >>>

 .: Na wysokich obcasach wystąpili - tym razem - chłopcy

Dzień Kobiet w szkole w Sątopach

Szkoła Podstawowa w Sątopach świętowała Dzień Kobiet. Program artystyczny przygotowali chłopcy, którzy nie tylko zaśpiewali "Ach te baby", ale zmagali się też ze sztuką chodzenia na wysokich obcasach. Były też upominki dla piękniejszej części ludzkości.

7 marca chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Sątopach, oczywiście z niewielką, ale jakże niezbędną pomocą dziewcząt, przygotowali uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Zgromadzeni na sali uczniowie, od zerówki po klasę szóstą oraz przybyłe na zaproszenie mieszkanki Sątop, mieli okazję wysłuchania znanych piosenek o kobietach: "Bo z dziewczynami", "Na zdrowie Pań" i "Ach te baby", zaprezentowanych przez naszych szkolnych artystów. Nie zabrakło także wierszy oraz serdecznych życzeń również w wykonaniu zerówki.

Dużo humoru i niekontrolowanych ataków śmiechu dostarczył pokaz mody dziewczęcej w wykonaniu chłopców z klasy VI. Okazało się, że chodzenie na obcasach wymaga wielu umiejętności i długiego treningu.

Na zakończenie wszystkie dziewczynki i panie otrzymały z rąk chłopców upominki - piękne papierowe kwiaty wykonane ręcznie metodą origami. Nie zabrakło również ciekawego gościa. Latarnik Polski Cyfrowej Równych Szans, pani Aniela Janik, opowiedziała wszystkim o swoich artystycznych pasjach. Zachęcała również, by uczniowie namówili swoich rodziców i dziadków do udziału w programie Polska Cyfrowa Równych Szans, mającym na celu zapoznanie z dobrodziejstwem jakim jest komputer i Internet.

Po uroczystości, przy kawie i domowym cieście, panie (jak to panie) wymieniały się przepisami i życiowymi mądrościami.

Karina Szymańska - 08.03.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013