Aktualności >>> Dzieci rywalizowały z rodzicami w Sątopach >>>

 .: Świętowali Dzień Matki i Ojca

Dzień Mamy i Taty w Sątopach

Widowisko słowno-muzyczne oraz zestaw konkurencji sportowo-rekreacyjnych to główne punkty obchodów Dnia Matki i Dnia Ojca w Sątopach. Przygotowały je dzieci z sątopskiej "zerówki" pod kierunkiem wychowawczyni Ireny Zawistowskiej.

24. maja 2013r. dzieci z "zerówki" ze Szkoły Podstawowej w Sątopach wraz z wychowawczynią, przygotowały program słowno- muzyczny dla swoich mam i tatusiów z okazji Dnia Matki i Ojca (pomimo, że Dzień Ojca jest w czerwcu, święta zostały połączone ze względu na ich rodzinny charakter).

Dzieci zaprezentowały swój program w Świetlicy Środowiskowej w Sątopach, celem integracji ze środowiskiem. Na uroczystości były życzenia, laurki i wiązanki kwiatków dla rodziców. Rodzice w podziękowaniu swoim pociechom, przygotowali słodki poczęstunek oraz grilla. Po posiłku rozpoczęły się konkurencje sportowe, rodzice kontra dzieci oraz konkurs piosenki dzieci wraz z rodzicami. Zabawa była bardzo udana a po niej wszyscy z uśmiechami wrócili do swych domów.Irena Zawistowska, and - 27.05.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013