Aktualności >>> Pluszowy miś miał swoje święto >>>

 .: Świętowali z pluszowymi misiami

Dzień Misia Pluszowego
w Bibliotece Szkolnej w Bisztynku

Czy to jutro, czy to dziś, zawsze jest potrzebny miś! To hasło świetnie pasuje do obchodzonego 25 listopada Międzynarodowego Dnia Misia Pluszowego. Obchody tego święta, po raz piąty, zorganizowała Biblioteka Szkolna SP Bisztynek.

Biblioteka Szkolna SP Bisztynek włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Misia Pluszowego.

Z tej okazji bibliotekarka zaproponowała uczniom klas I-III i dzieciom z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku udział w konkursie plastycznym „Laurka z życzeniami dla misia”. Prace trzeba było dostarczyć do 17 listopada. Wpłynęło ich łącznie 27. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:

1 miejsce - Natalia Koślacz z klasy III a, Wiktoria Malikowska z klasy IIIb , Hubert Ledwiński z klasy II a oraz Marcela Kornatowska z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku

2 miejsce - Dominika Jarząbek z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku

3 miejsce - Natalia Ziółkowska z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku.

Ponadto wyróżniono prace: Blanki Augustyniak z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku, Kacpra Czarniaka z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku, Weroniki Fijałkowskiej z klasy I a i Julii Kobryń z klasy I a.

Uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień, które odbyło się 25 listopada w bibliotece szkolnej, dokonały: dyrektor placówki p. Teresa Wołkowicz-Maciorowska i bibliotekarz p. Marzena Magdziarz.

Dzieci, które pojawiły się na podsumowaniu konkursu, dowiedziały się, jaka historia wiąże się z Dniem Misia Pluszowego. Poza tym bibliotekarka przeczytała zebranym książkę nawiązującą tematycznie do obchodzonego święta- utwór „Miś- cyrkowiec” autorstwa Wioletty Święcickiej. Zwieńczeniem imprezy było oglądanie prac, które wyeksponowano w świetlicy szkolnej.

Marzena Magdziarz - 26.11.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015