Aktualności >>> Uczniowie zaprosili podopieczne DPS >>>

 .: Dziewczyny z DPS w gimnazjum

Podopieczne DPS w gimnazjum w Bisztynku

Uczniowie gimnazjum w Bisztynku, działający w PCK, zaprosili do szkoły podopieczne miejscowego Domu Pomocy Społecznej dla kobiet z niepełnosprawnościa intelektualną. Pięć z nich wzięło udział w konkursie wielkanocnym.

Członkowie koła PCK, działającego przy Gimnazjum Publicznym w Bisztynku, zaprosili podopieczne miejscowego Domu Pomocy Społecznej na spotkanie połączone z konkursem wielkanocnym.

Uczniowie gimnazjum przygotowali pytania konkursowe dotyczące symboli wielkanocnych i obrzędów religijnych zwiazanych z nadchodzącymi świętami.

Do konkursu przystąpilo 5 wspaniałych dziewczyn: Gabrysia, Teresa, Agata, Jola i Paulina, które dzielnie odpowiadały na dość trudne i podchwytliwe pytania.

Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy, a zwyciężczynie dodatkowo jaja wielkanocne - własnoręcznie zrobione przez członkinie koła PCK. Gimnazjalistki pokazały gościom technikę wykonania tych jaj.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem i oprowadzeniem zaproszonych gości po budynku gimnazjum.

Materiał znajdziesz także na portalu:Beata Majewska - 16.04.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014