Aktualności >>> Dni Rodziny 2009 w Bisztynku >>>

 .: Niezła zabawa na Dniach Rodziny 2009

MOPS ZNOWU ZWYCIĘŻYŁ W TURNIEJU ZAKŁADÓW PRACY

6 czerwca 2009 r. miała być ładna pogoda. I była. Chyba dlatego, aby umożliwić mieszkańcom Bisztynka zabawę podczas Dni Rodziny 2009.

Na najmłodszych czekały karuzela, trampolina i szalejący byk. Przedszkole przygotowało loterię fantową i ciasto oraz kiełbaski z grilla. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w bajecznych strojach rozdawały obecnym kwiaty z sentencjami zapisanymi na kartkach. Wszystkiemu towarzyszyły stoiska handlowe.

O 15.00 wystąpiły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku z bajkowym przedstawieniem, któremu przyglądała się liczna publiczność. Wystąpił zespół "Kontakt" działający przy OKiAL wraz z solistką Kają Wysocką. Aktorki z Rady Rodziców SP w Bisztynku wcieliły się w role Michała Wiśniewskiego oraz Kabaretu Ani Mru Mru. Po bloku artystycznym przyszedł czas na II Turniej Zakładów Pracy o Puchar Burmistrza Bisztynka.

Bieg z jajkiem, hula hop, bieg w workach, przeciąganie liny, literaki, karaoke. W takich konkurencjach występowały reprezentacje zakładów budżetowych. Ostatecznie ponownie zwyciężył Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bisztynku przed Gimnazjum Publicznym w Bisztynku i Zakładem Budżetowym Gospodarki Kopmunalnej i Mieszkaniowej. Kolejne miejsca zajęły reprezentacja Przedszkola Samorządowego, Urzędu Miejskiego i Szkoły Podstawowej w Bisztynku.

Po turnieju wręczono puchary i rozpoczęła się zabawa taneczna trwająca do późnych godzin nocnych.

Andrzej Grabowski - 09.06.2009 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2009