Aktualności >>> Zbuduj swoje drzewo genealogiczne >>>

 .: Konkurs na drzewo genealogiczne

Drzewo genealogiczne - weź udział w konkursie

Rada Rodziców przy Gimnazjum Publicznym w Bisztynku organizuje otwarty konkurs na drzewo genealogiczne. Konkurs ma na celu zachęcenie jego uczestników do poznania przeszłości swoich przodków oraz dziejów Dużej i Małej Ojczyzny z perspektywy losów rodziny. W konkursie mogą wiąć udział dzieci, młodzież i dorośli.Konkurs realizowany jest w ramach programu edukacji regionalnej dla młodzieży i środowiska lokalnego „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Ma na celu zintegrowanie młodzieży i środowiska lokalnego, poznanie historii regionu, zwiększenie poczucia lokalnej tożsamości mieszkańców.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz uczniów szkół średnich i ponadgimnazjalnych, a także dla osób dorosłych.

Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców przy Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II w Bisztynku, która realizuje projekt "Cudze chwalicie, swego nie znacie" w ramach programu "Działaj Lokalnie".

Organizacja konkursu ma na celu zachęcenie jego uczestników do poznania przeszłości swoich przodków oraz dziejów Dużej i Małej Ojczyzny z perspektywy losów rodziny. Konkurs pozwoli także na utrwalenie w rodzinie pamięci o przodkach. Celem konkursu jest zachęcenie uczestników do gromadzenia rodzinnych pamiątek oraz odpowiedniej dbałości o rodzinne fotografie i dokumenty.

Prace należy składać u Mileny Rychcik z Gimnazjum Publicznego w Bisztynku w terminie do 5 grudnia 2014 r.

Przeczytaj i pobierz regulamin >>>

Rada Rodziców przy GP w Bisztynku, and - 14.11.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014