Aktualności >>> Mirosław Domżalski ponownie dyrektorem Gimnazjum >>>

 .: Nowy-stray dyrektor Gimnazjum

NOWY (STARY) DYREKTOR GIMNAZJUM W BISZTYNKU

5 marca 2009 r. Burmistrz Gminy i Miasta w Bisztynku, podczas uroczystostego apelu, wręczył Mirosławowi Domżalskiemu nominację na stnowisko dyrektora Gimnazjum Publicznego w Bisztynku na 4,5 letnią kadencję.

Mirosław Domżalski pełnił tę funcję przez ostatnie 5,5 roku będzie to więc jego druga kadencja na stanowisku dyrektora szkoły. - Oczywiście cieszę się z nominacji - mówił Mirosław Domżalski. - To miłe jeśli otrzymuje się pozytywne oceny swej dotychczasowej pracy. Przed nominacją otrzymałem dobre opinie Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej, co jest dla mnie niezmiernie ważne. Kadencja jest 4,5 letnia - odpowiadał na nasze pytanie - z powodów technicznych. Po prostu najlepiej jeśli będzie się kończyć wraz z końcem wakacji, a nie w środku roku szkolnego. Jeśli dam radę swą funcję pełnił będę do 30.08.2013 r. - mówł nowy/stary dyrektor.

Podczas uroczystości Mirosław Domżalski otrzymał gratulacje i kwiaty od uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły, a ponowne jego powołanie na stanowisko nagrodzono gromkimi brawami.

My także przyłączamy się do gratulacji i życzymy spokojnej pracy :-)

Andrzej Grabowski - 07.03.2009 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2009