Aktualności >>> Przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków >>>

 .: Przedszkolaki wystąpiły dla Babć i Dziadków

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Przedszkolaki z Bisztynka zaprosiły swoje Babcie i swych Dziadków na ich specjalnie przygotowane Święto. Dziś, w dwóch grupach przedszkolnych wnuczęta złożyły im życzenia, wręczyły kwiaty i laurki a wcześniej zaprezentowały wyjątkowe i wzruszające programy artystyczne.

Sale przedszkola w Bisztynku szczelnie wypełnione dziś były Babciami i Dziadkami zaproszonymi przez ich wnuczęta na obchody ich Dnia. Dzień Babci i Dzień Dziadka zostały przez przedszkolaków połączone w jedno święto.

W dwóch grupach przedszkolnych, pod bacznym okiem wychowawczyń a jednocześnie reżyserek specjalnych programów artystycznych, wystąpiły dla swych Babć i Dziadków ich wnuczęta. Na twarzach i Babć i Dziadków widoczne było ogromne wzruszenie i nawet te babcie, które zapewniały, że płakać nie będą, jakoś ukryć łez nie potrafiły. Po występach wnuczęta wręczyły Babciom i Dziadkom kwiaty i laurki a potem "zagnieździły" się na ich kolanach lub wtulały się w Babcie, czy Dziadków, którzy są przecież głównie od tego, żeby wnuczęta rozpieszczać i rozpuszczać do granic możliwości a przy tym bezkrytycznie kochać - z wzajemnością.

Mamy nadzieję, że atmosferę w przedszkolu przedstawiają zdjęcia w naszej galerii poniżej.

Andrzej Grabowski - 22.01.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014