Aktualności >>> Bawili się z okazji Dnia Dziecka >>>

 .: Dzień Dziecka w szkole podstawowej

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej w Bisztynku

30 maja 2014r. od godziny 8.15 na boisku szkolnym trwał festyn z okazji Dnia Dziecka. Atrakcje dla dzieci przygotował Nieformalny Teatr "Hem" z Olsztyna oraz rodzice.

Na początku imprezy dyrektor szkoły p. Teresa Wołkowicz-Maciorowska przekazała dzieciakom życzenia i na ręce Jakuba Paszkiewicza z klasy VI przekazała symboliczną wiązankę kwiatów. Głos zabrali: burmistrz Bisztynka p. Jan Wójcik, wiceburmistrz p. Krystyna Zawistowską oraz skarbnik p. Elżbieta Banaszkiewicz. Goście złożyli wszystkim uczniom okolicznościowe życzenia oraz przekazali upominki.

Po części oficjalnej na zebrane dzieci czekało szereg atrakcji przygotowanych przez członków olsztyńskiego Nieformalnego Teatru "Hem".

Artyści "porwali" zebranych do tańca w rytm największych przebojów. Następnie zaprosili uczniów do obejrzenia przedstawienia p.t. "W cyrku". Po tym zaproponowali dzieciom różnorakie konkursy, w których każdy mógł się wykazać. Były skoki na skakance i przez obręcz, biegi w "gaciach" i biegi w workach, wykonywanie mumii, walki przy użyciu giętkich pałek (oczywiście z ochraniaczami na twarzy) i wiele, wiele innych.

Poza tym na uczniów czekały kiełbaski z grilla, smaczne ciasta, napije oraz batoniki. O te smakołyki zadbali niezawodni, jak zwykle, rodzice.Marzena Magdziarz - 04.06.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014