Aktualności >>> Przedszkolaki dziękowały rodzicom >>>

 .: Święto rodziców i dzieci w przedszkolu

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Z okazji przypadającego dziś Dnia Matki w Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku odbył sie piknik rodzinny dla mam i tatusiów oraz ich przedszkolnych pociech. Przedszkolaki przygotowały rodzicom niespodzianki i życzenia oraz podziękowania.

Piknik rodzinny zorganizowano dziś w Przedszkolu Samorządowym w Bisztynku. Odbywał się on z okazji Dnia Matki, ale był w przedszkolu Dniem Mamy i Taty.

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych zaprosiły swych rodziców na przyprzedszkolny plac zabaw. Przedszkolaki przygotowały występy artystyczne. Jedna z grup przedstawiła własną interpretację znanej bajki "Na jagody".

Inna zajęła się tematem poważniejszym, bo profilaktyką bezpieczeństwa. W kilku scenkach, młodzi aktorzy zaprezentowali jak należy i jak nie należy zachowywać się wobec dorosłych-obcych. Tych złych obcych dorosłych pacyfikowali umundurowani policjanci.

Wzruszającym momentem było złożenie podziękowań rodzicom. Każdy rodzic został udekorowany czerwonym serduszkiem a potem dzeci z rodzicami ruszyli w tany i do zmagań konkursowych. Tatusiowie rywalizowali m.in. w ubijaniu piany z białek z jajek a mausie w obieraniu jabłek plastikowymi nożami. Był też grill, napoje, słodycze i lody.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Andrzej Grabowski - 26.05.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014