Aktualności >>> Strażacy zaprosili gości do siebie >>>

 .: Dzień otwarty w remizie OSP

Goście strażaków chętnie lali wodę

Strażacy-ochotnicy z Bisztynka zorganizowali po raz kolejny dzień otwarty strażnicy. Każdy, kto przyszedł mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy strażak. Najmłodsi najchętniej... lali wodę.

Jak co roku, z okazji Dnia Strażaka, remiza OSP w Bisztynku była otwarta dla wszystkich gości. Po raz kolejny dzień otwarty cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Do remizy przybyli przedstawiciele każdej grupy wiekowej. Największe zainteresowanie było wśród najmłodszych gości,ale i ci starsi byli równie ciekawi.

Wszyscy, którzy przybyli mogli zapoznać się ze sprzętem w jaki jest wyposażona jednostka, poczuć się przez chwilę jak strażak przebierając się w odzież bojową w jakiej każdy strażak działa podczas akcji. Najmłodsi najchętniej bawili się prądownicą, z której mieli możliwość lać wodę.

Zainteresowaniem cieszyło się też stanowisko ze sprzętem do ratownictwa wodno-lodowego, medycznym jak również do ratownictwa drogowego.

Podczas imprezy zostaliśmy obdarowani zestawem kluczy płasko-oczkowych przez sponsora który chciałby zachować anonimowość. Serdecznie dziękujemy za prezent który z pewnością się nam przyda.

Szczęśliwie całej imprezie dopisała ciepła słoneczna pogoda. Mamy nadzieję, że każdy kto nas odwiedził miło zapamięta czas spędzony w naszej jednostce.

Mirosław Rogowski, and - 05.05.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:
Copyright: www.bisztynek24.pl 2015