Aktualności >>> Dzień Dziecka 2008 >>>

 .: Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Bisztynku

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Bisztynku

Wolny od nauki i sprawdzianów Dzień Dziecka zorganizowali uczniom Szkoły Podstawowej w Bisztynku i podopiecznym Domu Pomocy Społecznej rodzice i nauczyciele.

Uroczysty apel z życzeniami od dyrekcji, a później efektowne przedstawienie "Czerwonego Kapturka" w wykonaniu rodziców rozpoczęły obchody Dnia Dziecka. Później w sali gimnastycznej uczniowie mogli obejrzeć film z udziałem popularnego "Asterixa". W tym samym czasie na boiskach przygotowano stoiska z ciastem i słodyczami, kiermasz książek, loterię fantową, grilla oraz kącik fryzjerski, który cieszył się niezwykłym powodzeniem z racji używanych tam kolorowych lakierów na włosy.

Obok szkoły i po miasteczku jeździły zaprzęgi konne, konie pod siodło. Te mniejsze i większe. Do późnych godzin popołudniowych w mieście widoczni byli osobnicy z włosami w kolorze czerwonym, zielonym i z dużą ilością brokatu. Dzieci żałują jedynie, że dziś jest już normalnie i trzeba zakładać ponownie mundurki szkolne, a z wczorajszych szaleństw pozostaną im jedynie wspomnienia.Andrzej Grabowski - 03.06.2008 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2008