Aktualności >>> Na stadionie bawili się emeryci >>>

 .: W Bisztynku słońce też świeci

Reklama

Bawili się emeryci

Starsi mieszkańcy Bisztynka i okolic nie tylko ciężko pracują przy porządkowaniu siedzib po gradobiciu. Także korzystają z pięknej pogody, by się zabawić. Na stadionie miejskim, w letni sobotni wieczór, spotkali się członkowie Koła Emerytów.

Podczas spotkania zorganizowanego na stadionie miejskim w Bisztynku Pan Waśniewski grał na akordeonie "Fale Dunaju" i inne melodie biesiadne. Wszyscy śpiewali i tańczyli, a muzyka niosła się na pół miasta, tak aż ciekawi goście przyszli zobaczyć, kto tak się bawi. Bóg nauczył nas pracować, ale także bawić się, a to też trzeba umieć i chcieć. Bo w Bisztynku także świeci słońce!

Przy okazji informujemy, że 26 sierpnia zaplanowana jest wycieczka na miodobranie do Myszyńca, na którą zapraszamy chętnych. Z kolei 22 i 23 września 2012 r., koledzy z Bartoszyc organizują dwudniową wycieczkę do Lichenia, Torunia i Ciechocinka, na którą również zapraszamy zainteresowanych - zgłoszenia proszę kierować do pani Haliny Symanowicz. Halina Symonowicz - 21.08.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012