Aktualności >>> Emeryci i renciści z Bisztynka spotkali się w plenerze >>>

 .: Piknik Koła Emerytów i Renictów w Bisztynku

Piknik urodzonych wcześniej

Emeryci i renciści z Bisztynka potrafią się bawić. Po raz kolejny zorganizowali, sami sobie, piknik na stadionie miejskim. Wystarczył grill, napoje i dobry humor oraz muzyka.

Emeryci i renciści z Bisztynka i okolic to dobrze zorganizowana grupa. Wystarczy rzucenie hasła, trochę pracy organizacyjnej i można urządzić dobrą zabawę. Taką właśnie zabawę, piknik pod gołym niebiem, zorganizowali sobie "wcześniej urodzeni", 18 maja 2013 r. na stadionie miejskim.

Na krotko zasiedli przy suto zastawionych stołach przy daniach z grilla i napojach, odśpiewali sobie "100 lat" przy akompaniamencie akordeonu na kórym grał p. Waśniewski po czym ruszyli w tany. Chwile odpoczynku spędzali przeglądając stare kroniki i szukając na archiwalnych zdjęciach osób sobie znanych. Wielu znalazło samych siebie lub swoje dzieci a nawet rodziców i krewnych oraz znajomych.

Był to czas na odświeżenie wspomnień i podzielenie się z otoczeniem własnymi historiami.

Piknik miał jednak za zadanie bawić i integrować. Zabawa była przednia. (W chwili publikacji jeszcze trwa.) Integracja ścisła. Dominował śmiech, żarty i znakomity humor. I o to chodziło.

Andrzej Grabowski - 18.05.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013