Aktualności >>> Ferie w szkole w Sątopach >>>

 .: Rodzice i dzieci razem spędzili ferie w Sątopach

W szkole w Sątopach ferie spędzano z rodzicami

Ferie zimowe w Szkole Podstawowej w Sątopach miały bardzo bogaty program. Zajęcia skierowane były nie tylko do dzieci, ale i ich rodziców, którzy jednocześnie sprawowali opiekę nad swymi pociechami. Szkoła zapewniła pomieszczenia i busa na wyjazd.

Około 30 osób - rodziców i dzieci - uczestniczyło w feryjnych zajęciach rekreacyjno-sportowych na szkolnej hali sportowej w Sątopach. Wszystkie zajęcia poprzedzone były obowiązkową rozgrzewką z użyciem sprzętu rehabilitacyjno-sportowego będącego na wyposażeniu szkoły. Później toczyły się sportowe boje i rywalizacje w koszykówkę, piłkę ręczną, dwa ognie, hokeja i piłkę nożną. Rozgrywki miały w sobie po 50% rywalizacji sportowej i śmiechu.

W hokeja grano też z przedszkolakami. Najmłodsi, pod opieką Anny Jankiewicz, uznały za swoją nową siedzibę i nowe przedszkole – salę korekcyjną przy hali gimnastycznej i nie bardzo chciały ją opuszczać. Obiecały, że będą do niej wracać jak najczęściej.

Zajęcia podczas ferii odbyły się dzięki współpracy rodziców z dyrektorką szkoły - Barbarą Zasadą. Dzięki dyrektorce możliwy był wyjazd do Aquasfery w Olsztynie, gdzie temperament dzieci trudno było opanować. Mimo tego rodzice zdołali tam wypocząć a dzieciaki mogły skorzystać ze wszystkich atrakcji tam oferowanych.


Na podstawie informacji nadesłanych przez Anielę Janik
opracował:Andrzej Grabowski - 07.02.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014