Aktualności >>> A teraz już... wakacje !!! >>>

 .: Koniec roku szkolnego w Gimnazjum w Bisztynku

NAGRODY, RADOŚĆ I... ŁZY NA KONIEC ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJUM

Uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Bisztynku zakończyli kolejny rok nauki. Dla uczniów pięciu klas trzecich było to pożegnanie ze szkołą. Z okazji zakończenia roku szkolnego w placówce odbył się uroczysty apel.

Uroczystość przebiegła według typowego scenariusza. Powitał wszystkich dyrektor Mirosław Domżalski. W imieniu burmistrza życzenia nauczycielom, uczniom i absolwentom złożyła sekretarz UM w Bisztynku Iwona Banach. Poźniej przyszedł czas na wręczanie nagród najlepszym uczniom. Nagrody burmistrza za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali: Marlena MESZKO, Karolina SARAMAK, Magdalena ZAWADZKA, Agnieszka SOWIŃSKA; a za wybitne osiągnięcia sportowe - Łukasz CHODOROWSKI.

Wręczono także nagrody w konkursie literackim zorganizowanym przez Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku w ramach projektu "Legendy w herbach zapisane". Miejsce I w konkursie zajął Rafał KOŚLACZ, II - Marlena MESZKO, III - Kacper SZEWCZYK. Uhonorowano też opiekunów młodych literatów; nauczycieli: Agnieszkę GOGALIŃSKĄ, Milenę RYCHCIK i Tomasza ZWIERZCHLEWSKIEGO.

Pamiątkowe medale z wypisanymi osiągnięciami otrzymali też najlepsi sportowcy szkoły. "Złota sztafeta" 4x100 w składzie: Adrian DĄBROWSKI, Łukasz CHODOROWSKI, Patryk SIKORSKI i Patrych CICHOWSKI otrzymała dodatkowo upominki.

Na pożegnanie uczniów, nauczycieli i szkoły zaśpiewała wzruszającą pieść Anna SUBOCZ. To wywołało wzruszenie i łzy u wielu zebranych na sali i to nie tylko dziewcząt.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji !!!

Andrzej Grabowski - 25.06.2010 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2010