Aktualności >>> Bal kostiumowy w szkole w Grzędzie >>>

 .: Karnawałowo w szkole w Grzędzie

Karnawałowy bal kostiumowy w szkole w Grzędzie

W Szkole Podstawowej im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie zaroiło się od bajkowych i legandarnych postaci. Wszystko za sprawą karnawału, czyli czasu zabawy i zorganizowanego tam, prawdziwego balu kostiumowego dla wszystkich chętnych. 17 stycznia bawiła się tam cała szkoła.

Karnawałowe rytmy porwały do tańca niemalże wszystkich, którzy 17 stycznia przybyli do szkoły w Grzędzie, aby wziąć udział we wspólnej zabawie choinkowej. A gości nie brakowało! Wróżki, księżniczki, czarodzieje, piraci, diabełki, faraon i inni bawili się razem z innymi tajemniczymi postaciami, rodzicami, rodzeństwem i nauczycielami. Nie obyło się również bez bardzo lubianych konkursów. Taniec z miotłą, odpowiedź na bardzo trudne pytania o tematyce bajkowej, odbył się również konkurs na najładniejsze przebranie karnawałowe.

W trakcie zabawy uczniowie klasy 5 zaprezentowali teatrzyk pt. "Porady Wróżki Dobrej Rady", a uczennica klasy 6 - Marysia - zaprezentowała swoje zdolności wokalne.

Do drzwi uczniów klasy "0" i "1" zapukał Mikołaj. Został powitany radosnym okrzykiem oczekujących na prezenty. Nie wszyscy podeszli do naszego gościa odważnie, ale na szczęście Mikołaj przymknął oko i dał prezenty nawet tym, którzy nie chcieli zaśpiewać piosenki. Po godzinie 13:00 muzyka ucichła, a zadowoleni uczestnicy zabawy wrócili do domu.

Zabawę przygotował Szkolny Samorząd Uczniowski.Mariola Sygocka - 18.01.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013