Aktualności >>> Bawili się w rytmach z lat 90-tych >>>

 .: Kolejna zabawa w parku

Gorączka sobotniej nocy w rytmach z lat 90-tych

Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Bisztynku kontynuuje cykl wakacyjnych zabaw w plenerze. Sobota wieczorem 8 sierpnia była gorącą sobotą nie tylko ze względu na temperaturę.

Mieszkańcy Bisztynka (i nie tylko) po raz kolejny bawili się w parku. Tym razem przy rytmach z lat 90-tych. Ośrodek Kultury zorganizował Gorączkę sobotniej nocy z zabawami dla dzieci i tańcami dla starszych. Odbyły się też wybory króla i królowej tańca.

Tym razem zanotowaliśmy, że na zabawę przybyło więcej osób niż w poprzednich tygodniach. Byli to głównie mieszkańcy Bisztynka, ale nie tylko. Doskonale bawiły się m.in. Priscilla z Francji i Sonia ze Szkocji, które w Bisztynku się zaprzyjaźniły, byli też goście mieszkający w gminach okolicznych.

Ilustratorkę swej książki "W cieniu papierówki" Wiolettę Jaskólską - dyrektorkę OKiAL odwiedziła autorka powieści Anna Osowska z mężem. Będą częściej odwiedzać Bisztynek bo wpisali się na listę mailingową dzięki, której otrzymają aktualne wiadomości o kolejnych przedsięwzięciach ośrodka kultury.

Stworzenie tej listy to jeden z pomysłów nowej dyrektor. Uczestnicy zabawy otrzymali też karteczki z zaproszeniem do polubienia strony ośrodka na facebooku >>>

Wczorajsza impreza też była wykorzystana do promocji najbliższych wydarzeń kulturalnych. Już 13 sierpnia (czwartek) o g. 17 w sali widowiskowej ośrodka odbędzie się wernisaż wystawy Lapidarium - Iwony Bolińskiej - Walendziak zajmującej się batikiem >>>

Andrzej Grabowski - 09.08.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015