Aktualności >>> Czy chcesz zmiany patrona Szkoły Podstawowej w Bisztynku >>>

 .: "Tak" czy "nie" dla Hanki Sawickiej

Czy chcesz zmiany patrona Szkoły Podstawowej w Bisztynku

Szkoła Podstawowa w Bisztynku może utracić swoją patronkę, którą od 1976 roku jest Hanka Sawicka, na rzecz innego/innej. Ewentualna zmiana patrona szkoły odbędzie się jednak w sposób demokratyczny. Uczniowie i nauczyciele oraz rodzice wypowiedzą się na ten temat w specjalnie przygotowanej ankiecie.

Ankieta zawierać będzie pytanie, jak w naszej sondzie obok oraz miejsce na propozycję nowego patrona wraz z krótkiem uzasadnieniem swego wyboru.


W związku z tym, my rownież przygotowaliśmy taką ankietę. Możesz w niej zagłosować oraz zaproponować nowego patrona. Możesz też uzasadnić dlaczego chcesz pozostawienia Hanki Sawickiej jako patrona podstawówki w Bisztynku.

Nasza ankieta nie będzie brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji w szkole w Bisztynku!


Prosimy jednak o nadsyłanie jedynie przemyślanych i poważnych propozycji. Propozycje te, wraz z uzasadnieniemi (bez danych osobowych osób proponujących), będziemy na bieżąco publikować na tej stronie.

Wpisz imię i nazwisko lub nick
Miejscowość zamieszkania
Adres e-mailJak dotąd (12.11.2011 r. godz. 15.45) pojawiła się propozycja nadania szkole im. Fryderyka Chopina, choć nie uzasadniono dlaczego.

Pojawiła się też propozycja pozostawienia imienia Hanki Sawickiej. Uzasadnienie brzmi (język oryginału, bez zmian i poprawek): patron szkoly podstawowej wbisztynku nie powinnien byc zmieniony bo jest patronem tej szkoly od kilku dziesienciu lat i tyle pokolen uczniow ukonczylo te szkole ja tagze

Do 14.11.2011 r. zaproponowano:
1. Arkadiusz Gołaś - nasz reprezentant siatkówki nr 16, lat 24, olimpijczyk. Chyba byłby postacią najbliższą dzieciom,i przykładem, że jeśli tylko chcemy, to można osiągnąć sukces nawet jeśli się mieszka w Bisztynku, dzięki swojej pracy.

2. Myszka Miki, Pszczółka Maja, Miś Koralgol. Patroni uniwersalni.

Kilkukrotnie też przesłano nam propozycję postaci serialowej, ale oczywiście traktujemy to jako niezbyt udany żart.

Andrzej Grabowski - 12.11.2011 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2011