Aktualności >>> To może być oferta dla Ciebie !!! >>>

 .: Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza

Szkoła Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach zaprasza

Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach ogłasza nabór do Szkoły Przedsiębiorczości Społecznej, skierowanej do młodzieży w wieku 18-24 lata z terenu powiatu bartoszyckiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2013 r.

Szkoła Przedsiębiorczości Społecznej, to cykl szkoleniowy składający się z pięciu dwudniowych szkoleń i jednej wizyty studyjnej, umożliwiających zdobycie wiedzy i umiejętności m.in. z zakresu zakładania i funkcjonowania spółdzielni socjalnych lub organizacji pozarządowych, tworzenia biznesplanu, wypracowania produktów i usług, podstaw księgowości, zagadnień kadrowych, aspektów prawnych, budowania i zarządzania zespołem, marketingu.

Jeśli:
- masz 18-24 lata,
- jesteś osobą bezrobotną, w tym uczącą się w systemie zaocznym,
- chcesz poznać tajniki przedsiębiorczości społecznej,
- chcesz nauczyć się tworzyć biznesplan,
- masz dużą motywację do rozwoju osobistego,
- chcesz nauczyć się, w jaki sposób założyć przedsiębiorstwo społeczne,
- chcesz rozwinąć swoje zasoby i umiejętności interpersonalne,
- jesteś zdecydowany/a by wziąć swoje życie zawodowe we własne ręce.
Ta szkoła jest dla Ciebie!

Cykl szkoleniowy skierowany jest przede wszystkim do osób zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej, poszukujących nowych możliwości rozwoju osobistego, zwiększenia swojej atrakcyjności i kompetencji na rynku pracy.

Spotkania organizowane będą od października 2013 do lutego 2014 w Pałacu w Galinach. Wizyta studyjna odbędzie się po zakończeniu cyklu szkoleniowego. Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.

Dojazd na miejsce szkolenia na własny koszt.

Osoby zainteresowane udziałem w Szkole Przedsiębiorczości Społecznej prosimy o wypełnienie i dostarczenie formularza zgłoszeniowego bezpośrednio do biura lub drogą mailową (a.kuzyk@eswip.pl). Szczegółowe informacje dotyczące Szkoły można uzyskać w biurze IPS ul. Limanowskiego 14, 11 200 Bartoszyce tel.: 89 762-36-70. Osobą kontaktową jest animator/doradca IPS: Anna Kuzyk.

Kartę zgłoszenia możesz pobrać klikając tu >>> (plik MS Word) >>>
Regulamin możesz pobrać klikając tu >>> (plik MS Word) >>>

Opracował: Andrzej Grabowski - 24.09.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2013