Aktualności >>> Świąteczne spotkanie w świetlicy środowiskowej >>>

 .: Jasełka i kolędy w świetlicy w Sątopach-Samulewie

Świąteczne spotkanie z jasełkami w świetlicy

W świetlicy środowiskowej w Sątopach - Samulewie odbyło się świąteczne spotkanie. Dzieci i młodzież zaprezentowały przedstawienie jasełkowe. Kolędy śpiewały dzieci i zespół "Ale Babki". Wszyscy, którzy przybyli mogli skosztować wybornych dań wigilijnych.

W ubiegłym tygodniu w naszej świetlicy odbyło się spotkanie świąteczne. W programie były jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży, koncert kolęd w wykonaniu zespołu dziecięcego działającego przy świetlicy oraz zespołu „Ale Babki”.

Po części artystycznej miał miejsce świąteczny poczęstunek przygotowany przez nasze panie radne oraz radę osiedlową, który przekształcił się w prawdziwą kolację wigilijną.

Bardzo licznie przybyli mieszkańcy oraz goście z całej gminy chętnie zasiedli przy tym stole, aby nie tylko skosztować pysznych pierogów, krokietów, barszczu czy ciasta, ale porozmawiać i życzyć sobie wszystkiego najlepszego.

To spotkanie było również okazją do podziękowania pani Irenie Sujecie za ufundowanie do świetlicy dwóch mikrofonów, dzięki którym dzieci, młodzież i dorośli mogą ćwiczyć i pięknie się prezentować.

Pan burmistrz powiedział o ważnej roli przekazywania tradycji dzieciom. Mamy nadzieję, że w naszej miejscowości nie zniknie ona dzięki, między innymi, takim spotkaniom.

ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA W SĄTOPACH – SAMULEWIE ŻYCZY WSZYSTKIM RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Ewa Matela - Arodź - 23.12.2015 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2015