Aktualności >>> Zagrają w finale wojewódzkim >>>

 .: Piłkarze z gimnazjum zagrają w finale wojewódzkim turnieju "Piłkarka Kadra Czeka"

Piłkarze z gimnazjum w finale wojewódzkim
turnieju "Piłkarska Kadra Czeka"

Na stadionie w Bisztynku odbyły się dziś (31.05.2012 r.) rozgrywki II rundy turnieju "Piłkarska Kadra Czeka". W finale wojewódzkim wystąpi drużyna reprezentująca Gimnazjum Publiczne w Bisztynku, która wygrała dwa swoje mecze.

Chłopcy reprezentujący Gimnazjum Publiczne w Bisztynku w rozgrywkach turnieju LZS "Piłkarska Kadra Czeka" nie dali szans drużynom z Biskupca i Młynar z którymi grali dziś w II rundzie turnieju. W pierwszym meczu pokonali Biskupiec 6:2 (4:0). Kolejny mecz, z Młynarami zakończył się wynikiem 3:0 (1:0). Mecz o drugie miejsce, które nie było premiowane awansem do finału wojewódzkiego Biskupiec pokonał Młynary 4:3 (2:3).

- Mecze finału wojewódzkiego odbędą się też w Bisztynku - powiedział nam wyraźnie zadowolony z postawy swych sportowców Marek Dominiak - nauczyciel wf w gimnazjum. Finał odbędzie się w dniu 15 czerwca 2012 r. a nie jak zapowiadano wczesniej 12 czerwca. O tytuł mistrzowski rywalizować będą drużyny z Białej Piskiej, Iłowa i Bisztynka.  Magdalena Marczak - 30.05.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012