Aktualności >>> Czołowe zderzenie dwóch aut w Kokoszewie >>>

 .: Wypadek w Kokoszewie

Dwóch rannych w czołowym zderzeniu skody z fordem

Dwie osoby zostały ranne po czołowym zderzeniu aut osobowych do jakiego doszło na drodze między Bisztynkiem a Kokoszewem. Poszkodowanego kierowcę musieli z samochodu uwolnić strażacy wezwani na miejsce wypadku.

Dziś o godzinie 12:34 Ochotnicza Straż Pożarna w Bisztynku dostała sygnał alarmowy o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze Bisztynek - Kokoszewo.

Tuż za łukiem tej drogi znajdującym się na wzniesieniu, doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Kierujący skodą z niewyjaśnionych przyczyn, pokonując zakręt wyjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym fordem.

Strażacy musieli wydostać kierowcę forda fiesty przy pomocy specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Miał unieruchomione, pogietymi elementami auta, nogi.

On i jadący z nim pasażer, który sam opuścił pojazd, trafili do bartoszyckiego szpitala. Kierujący skodą podróżował sam. Został opatrzony na miejscu przez załogę karetki pogotowia.

Oba pojazdy zostały zabezpieczone na parkigu strzeżonym przez policją, która prowadzi postępowanie zmierzające do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Materiał znajdziesz także na portalu:Andrzej Grabowski - 15.04.2014 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014