Aktualności >>> De Misericordia w Bisztynku >>>

 .:Koncert Ewangelizacyjny w Bisztynku

Koncert Ewangelizacyjny "Nie jesteś sam"

Wczoraj (27.09.2008 r.) w kościele w Bisztynku odbył się koncert ewangelizacyjny "Nie jesteś sam". Wystąpił zespół De Misericordia z Kętrzyna. Grupa składa się z młodych uczestników wspólnoty Ruchu "Światło Życie".

Kościół w Bisztynku już dawno nie rozbrzmiewał gromkimi oklaskami, a tak było podczas koncertu. Zespół zaprezentował pieśni religilne, a ich wykonanie - trzeba przyznać - było brawurowe. Skłaniało to do wyrażania podziwu właśnie oklaskami i to także w trakcie samych utworów. De Misericordia wykonali także dwie scenki pantomimiczne o nieskomplikowanym przekazie. Z ich interpretacją musili zmagać się wylosowani uczestnicy koncertu, którzy otrzymali upominki. W interpretacji przeszkadzała jedynie olbrzymia trema wywołanych młodych ludzi.

Występowi przyglądały się i przysłuchiwały - co zauważyliśmy - dziewczęta z zespołu wokalnego, śpiewającego podczas Mszy świętych w kościele w Bisztynku. Z pewnością było to dla nich cenne doświadczenie. Tak jak dla wszystkich, którzy zdecydowali się uczestniczyć w koncercie. Po prostu było warto...

Oto nasza fotorelacja z koncertu, która niestety nie może oddać jego znakomitej atmosfery.

Andrzej Grabowski - 28.09.2008 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2008