Aktualności >>> Już za 2 miesiące znów do szkoły >>>

 .: Koniec roku szkolnego 2015/2016

A teraz już wakacje

Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016 odbyły się we wszystkich szkołach gminy Bisztynek. Uczniowie zaczęli wakacje. Uprzejmie jednak przypominamy, że już za dwa miesiące wrócicie do szkoły. Niekoniecznie tej samej :-)

Szkołę podstawową w Bisztynku opuściła 44 absolwentów. Najwyższą średnią w szkole uzyskał Dawid Gadomski. Obowiązki przewodniczącej samorządu uczniowskiego przejęła Kasia Drozdowska. W nowym poczcie sztandarowym znaleźli się: Asia Szymczak, Dagna Matejunas i Hubert Zalewski.

W czasie uroczystości pożegnano nauczycielkę - Halinę Rękawek, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Po uroczystościach napisała na swoim facebooku, że wreszcie skończyła pdstawówkę.

Były oczywiście nagrody burmistrza i dyrektor szkoły dla wyrózniających się w nauce, sporcie i konkursach uczniów.W gimnazjum za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie statuetki od rady pedagogicznej i rady rodziców otrzymało 23. uczniów, a rodzice tych uczniów otrzymali listy gratulacyjne od burmistrza. Statuetki za pracę na rzecz szkoły otrzymało 11. uczniów.

Nową przewodniczącą samorządu została Wiktoria Derbin.

Po raz pierwszy samorząd uczniowski postanowił przyznać specjalną nagrodę "Super Nauczyciel". Otrzymał ją pan Marcin Patrejko.

Absolwenci przygotowali pożegnalny program artystyczny. Był polonez i inne bardziej szalone tańce. Na koniec prezentacja multimedialna, która wycisnęła niejedną łezkę z oczach absolwentów i ich rodziców.

Anna Drozdowska, and - 25.06.2016 r.Copyright: www.bisztynek24.pl 2016