Aktualności >>> Biszyniacy zdominowali konkurs fotograficzny >>>

 .: Ich fotografie zostały docenione

Troje fotografów z Bisztynka
z nagrodami w konkursie Izby Rolniczej

Troje fotografów z Bisztynka zostało laureatami konkursu fotograficznego "Cztery pory roku w rolnictwie Warmii i Mazur" organizowanym przez Warmińsko-Mazurską Izbę Rolniczą i Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Fotograficzne Blur.

Konkurs fotograficzny "Cztery pory roku w rolnictwie Warmii i Mazur" ogłoszono w styczniu 2016 r. Na jego rozstrzygnięcie trzeba było czekać długo, bo temat obejmował wszystkie pory roku. Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem wojewody Artura Chojeckiego.

- Na konkurs wpłynęło bardzo dużo przepięknych prac i trudno było wybrać te najlepsze - powiedziała nam Agnieszka Kobryń z WMIR, jedna z członkiń jury konkursowego.

8 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom. Wśród nich znalazło się aż troje mieszkańców Bisztynka: Paweł Buszkiewicz, Michał Buszkiewicz i Paulina Kaliszuk.

W kategorii "zdjęcia indywidualne" II miejsce zajął Michał Buszkiewicz za zdjęcie zatytułowane "Strażnik". W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła Paulina Kaliszuk za zdjęcie "jesienna szachownica".

W kategorii "zestaw zdjęć" I miejsce zajął Paweł Buszkiewicz za zdjęcia: "Cztery pory roku: Chochoł, Jeszcze wiosna, Lato na wsi, Purpura i złoto." a miejsce III Michał Buszkiewicz (zdradzamy, że to syn pana Pawła) za zdjęcia: "Agrogeometria: Wykres słupkowy, Sinusoida, Wapory, Prosimy nie regulować odbiorników."

Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody pieniężne.

Zdjęcia miłośników fotografii z Bisztynka, te nagrodzono oraz inne, zakwalifikowane na wystawę można oglądać w holu Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. Oczywiście można tam zobaczyć także zdjęcia innych autorów.

Dane wszystkich nagrodzonych autorów i ich zdjęcia można zobaczyć na stronach Warmińsko-Mazurskiej izby Rolniczej>>>

My prezentujemy fotografie autorstwa fotografów z Bisztynka.

Andrzej Grabowski - 17.11.2016 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2016