Aktualności >>> Kolejne sukcesu grup jasełkowych z Bisztynka >>>

 .:II i III miejsca podczas Spotkań z Kolędą i Jasełkami w Korszach

SUKCESY GRUP JASEŁKOWYCH W KORSZACH

W piątek, 23 stycznia, dwie grupy teatralne reprezentowały Bisztynek podczas II Spotkań z Kolędą i Jasełkami - Korsze 2009 organizowanymi wspólnie przez Korszeńskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Otwate Drzwi", Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Korszach i burmistrza Korsz. Grupa "Zabawa w Teatr" z Przedszkola Samorządowego w Bisztynku zajęła II miejsce wśród 8 grup startujących w tej samej kategorii, a grupa "Owieczki Pana" ze Szkoły Podstawowej w Bisztynku zajeła III miejsce pośród 14 podobnych grup.

Grupę przedszkolną prowadzi, od kilku już lat, Halina Meszko. Grupę ze Szkoły Podstawowej w Bisztynku - Krystyna Kijewicz. Pani Krystyna mówiła nam o niezwykle sprawnej organizacji "Spotkań" w Korszach, znakomitej oprawie scenograficznej i niezwykle miłym przyjęciu gości.

Grupa "Zabawa w teatr" z naszego przedszkola została pokonana jedynie przez grupę "Teatralki" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu. "Owieczki Pana" ponownie pokonane zostały przez "Wietrzyki" z SP nr 3 w Reszlu (I miejsce) i grupę "To-My" z SP nr 1 w Kętrzynie.

Ostateczne wyniki rywalizacji w czasie II Spotkań z Kolędą i Jasełkami w Korszach znajdziecie na stronie www.Korsze.com >>>, która patronowała imprezie.

Na wspomnianej stronie znajdziecie też obszerne fotoreportaże z imprezy.
--- Fotoreportaż z pierwszego dnia - 23.01.2009 r. - czyli z dnia, w którym wystąpiły grupy z Bisztynka >>>
--- Fotoreportaż z drugiego dnia - 24.01.2009 r. >>>

Andrzej Grabowski - 26.01.2009 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2009