Aktualności >>> Warsztaty w Biskupcu >>>

 .: Uczyli się jak być kreatywnym

Kreatywni gimnazjaliści

Gimnazjaliści z Bisztynka wzięli udział w warsztatach dla młodziezy o zainteresowaniach artystycznych i społecznych. Warsztaty zorganizowała nieformalna grupa "Ogień w Szopie" z Biskupca.

W dniach 25-26.04.2014 r. grupa uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Bisztynku uczestniczyła w warsztatach rozwoju kreatywności organizowanych przez Nieformalną Grupę Młodzieży „Ogień w Szopie” przy Zespole Szkół w Biskupcu.

Warsztaty były skierowane do młodzieży gimnazjalnej o zainteresowaniach artystycznych i podejmujących lub chcących podejmować działania społeczne. Jednym słowem – integrowały, bawiły i uczyły.

Młodzież spędziła tam kilkanaście godzin. W programie wyjazdu było wiele warsztatów i zabaw mających na celu zintegrowanie młodzieży z różnych gimnazjów.

Gimnazjaliści podczas pobytu mogli wziąć udział w zajęciach w czasie których "przełamywali lody", czyli poznawali się wzajemnie, rywalizowali, uczyli się sztuki cyrkowej, improwizowali, ćwiczyli umiejętności wokalne, fotograficzne, projektowali ubrania.

Pobyt w Biskupcu w młodych ludziach wyzwolił inicjatywy, inspiracje, pobudził wyobraźnię i integrował.

Pozwolił młodzieży uwierzyć w siebie, sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niesamowitą przygodę.

Szkoda, że teraz muszą wystarczyć tylko wspomnienia. Bardzo liczymy na kolejne spotkanie.

Materiał znajdziesz także na portalu:Milena Rychcik - 01.05.2013 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2014