Aktualności >>> Miasti Gmina w kwiatach 2008 >>>

 .: Miasto i gmina Bisztynek w kwiatach 2008

MIASTO I GMINA BISZTYNEK W KWIATACH - ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Podczas Gminnych Dożynek 2008 - 14 września - ogłoszono wyniki dorocznego konkursu "Miasto i gmina Bisztynek w kwiatach".

W kategorii "Estetyczna wieś, osiedle" przyznano dwa równorzędne I miejsca. Najładniejszymi wsiami jury konkursu uznało wsie Grzęda i Unikowo. Miejsce II zajęło sołectwo Sułowo. Miejsce III sołectwo Prosity.

W kategorii najładniejszych posesji wyróżniono:
posesję Państwa Franciszki Kuczyńskiej i Krzysztofa Łuckiewicza z Bisztynka-Kolonii, posesję Państwa Haliny y Waldemara Cywińskich z Grzędy, posesję Państwa Danuty i Bogdana Kuberskich z Troszkowa, Elżbiety i Józefa Grylak z Grzędy, Zofii i Mieczysława Kopcińskich z Bisztynka, Grażyny i Romana Kożuchowskich z Sątop, Heleny i Władysława Kornatowskich z Bisztynka, Marii Wołoszyn-Pieńkowskiej z Troszkowa. Na wyróżnienie zasłużyły też mieszkanki ul. Kolejowej - Władysława Bryl, Adela Wasilewska i Bibianna Sobczyk, które zagospodarował skarpy w okolicach "Diabelskiego Kamienia" w Bisztynku.

W kategorii estetyczna witryna i otoczenie obiektów użytkowych wyróżniono sklep "Klimex" Katarzyny Piegat-Klimek z Sątop. W kategorii okna i balkony w kwiatach i zieleni wyróżniono Teresę Kędra z Sątop-Samulewa.

Na podstawie materiałów Urzędu Miejskiego w Bisztynku - Andrzej Grabowski - 16.09.2008 r.

Copyright: www.bisztynek.strona.pl 2008