Aktualności >>>  Nowy szeryf w gminie Bisztynek >>>

 .: Zmiana kierownika posterunku policji

W Bisztynku jest nowy szeryf.
Kierownikiem posterunku policji został st. asp. Dariusz Białousz

Dotychczasowy kierownik Posterunku Policji w Bisztynku asp. sztab. Arkadiusz Czeczko po 7 i pół roku pełnienia służby w Bisztynku awansował i został naczelnikiem Wydziału Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Bartoszycach. Kierownikiem posterunku w Bisztynku został mieszkaniec naszej gminy st. asp. Dariusz Białousz.

W dniu 20 czerwca 2017r. Komendant Powiatowy Policji w Bartoszycach podinsp. Przemysław Fiertek, powierzył pełnienie obowiązków Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Bartoszycach asp. sztab. Arkadiuszowi Czeczko, który dotychczas był kierownikiem Posterunku Policji w Bisztynku.

Arkadiusz Czeczko, to policjant z 17 – letnią służbą. Służbę zaczynał w Oddziałach Prewencji w Warszawie w Kompani Reprezentacyjnej. Od 2001 roku służył w KPP w Bartoszycach w ogniwie patrolowo – interwencyjnym. Był też dzielnicowym w latach 2006 – 2010. Kierownikiem Posterunku Policji w Bisztynku był od maja 2010 roku.

W dniu 22 czerwca 2017r., Komendant Powiatowy Policji w Bartoszycach podinsp. Przemysław Fiertek, delegował z urzędu i powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Bisztynku st. asp. Dariuszowi Białouszowi, który dotychczas służył w Wydziale Kryminalnym KPP w Bartoszycach.

Dariusz Białousz, to policjant z 13 – letnią służbą. Służbę rozpoczynał w Oddziale Prewencji w Olsztynie, służył też w KPP Braniewo. W latach 2006 – 2007 służył w Posterunku Policji w Bisztynku, a następnie w Wydziale Kryminalnym KPP w Bartoszycach. Pełni funcję sołtysa sołectwa Warmiany. Obaj policjanci byli gośćmi podczas sesji Rady Miejskiej w Bisztynku 27 czerwca 2017 r. Arkadiusz Czeczko odebrał podziękowania za dobrą współpracę i wieloletnią służbę w Bisztynku (pełnił funkcje kierownika posterunku najdłużej w historii) a Dariusz Białousz gratulacje w związku z powołaniem go na nowe, wyższe stanowisko.

Marta Kabelis, Andrzej Grabowski - 29.06.2017 r.

Materiał znajdziesz także na portalu:


Copyright: www.bisztynek24.pl 2017