Aktualności >>> Spędzili noc w bibliotece szkolnej >>>

 .: Nie bali się ciemności

Noc w bibliotece w Sątopach

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Sątopach spędzili noc w bibliotece. Zamknęli się w niej z bibliotekarką. Poznali mroczną stronę swojej szkoły...

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Sątopach przekonali się, że szkoła nocą nie jest taka straszna, jak mogło by się wydawać.

25 maja grupa 16 śmiałków wraz z panią bibliotekarką postanowiła spędzić noc w szkolnej bibliotece i zmierzyć się ze swoim strachem. Uczniów czekało wiele atrakcji – m. in. gra w „bajkowe kalambury”, zawody w szukaniu książek i projektowanie zakładek. Gdy zapadł zmrok i na szkolnym korytarzu zrobiło się zupełnie ciemno, wszyscy wyruszyli z latarkami w poszukiwaniu ukrytego skarbu.

Po wykonaniu wielu wymagających wysiłku zadań i dotarciu do celu wyprawy, wszyscy udali się na seans filmowy, gdzie poznali mroczną historię, która przytrafiła się "Koralinie".

Po północy, podekscytowani uczniowie, ułożyli się do snu między regałami pełnymi książek, jednak niełatwo było zasnąć w takim miejscu i rozmowy trwały niemal do rana. Rano, po śniadaniu w szkolnej stołówce, wszyscy pożegnali bibliotekę i wrócili do domów, by podzielić się wrażeniami i pochwalić wielką odwagą.  Karina Szymańska - 26.05.2012 r.

Copyright: www.bisztynek24.pl 2012